BOLU HABERLERİ

Aşçılarımıza yakışan işte budur. Küçük yalnız kalplere sıcak bir dokunuş

Aşçılarımıza yakışan işte budur. Küçük yalnız kalplere sıcak bir dokunuş
887
26 Mayıs 2015 - 22:47

cocuk-esirgeme-kurumu-etkinlik

Aşçılarımıza yakışan işte budur. Küçük yalnız kalplere sıcak bir dokunuş.

 

İstanbul Chef Aşçılar Sosyal Yardımlaşma Derneği olarak Deniz Kuvvetleri Bakim Onarım Komutanlığı ile beraber düzenlemiş olduğumuz sosyal hizmetler çocuk esirgeme yurdunda ki çocuklara yapılan piknik organizasyonu büyük ilgi gördü. Çocukların sevinci görmeğe değerdi.
Kaderleri kendi ellerinde olmayan o minicik yürekler bir an bile olsa mutluluk dağıtan istanbul chef aşçılar sosyal Yardımlaşma Derneği Onursal Başkanı İsmail Özsoy ve genel başkanı Murat Camgöz öncülüğünde etkinliğe katkı sağlayan Bolu Postası, Okumuş Gıda ve Marmara süt ürünlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen etkinlikte çocukların İstanbul’un ünlü cheflerin mutfağından özel lezzetleri tatmanın mutluluğunu yaşarken duydukları mutluluğu gözlerinde görmek tüm yorgunlukları unutturdu.

İstanbul Chef Aşçılar Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve değerli aileleri ile beraber minicik yüreklerin o duru tertemiz kalplere beraber geçirdiğimiz o eşsiz bir günün sevincini ve gururunu birlikte yaşadılar.
Dernek Yönetimi,

“Bütün aşçılık camiasında olumlu sonuçlar doğuran birlik beraberliği ön planda tutan sosyal sorumluluk içerikli organizasyonlara devam ederek daha geniş kitleleri hedefleyeceğini söylerken, Bütün Chef Aşçılar Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve değerli dernek camiasına sonsuz şükranlarımızı sunarız.” Diyerek bir sonraki etkinlikte buluşma dileklerini ilettiler.

cocuk-esirgeme-kurumu-etk