BOLU HABERLERİ

Başaramayacaklar !

Başaramayacaklar !
Asuman Sarı
Asuman Sarı( [email protected] )
1.519
13 Aralık 2016 - 19:35

İnsanca Yaşamaktan bir haber, mekanları kan kokan mağaralar ,fikirleri ise öldürmek ve katletmekten ibaret olan kahrolası terör  canileri Ülkemi yine cenaze evine çevirdi..  Adını bilmediğimiz bir sinsi savaş ki, kışın beyazında kara bir bulut gibi çöktü içimize, dışımıza. Hayatları zindana çevirdi. Anaları ağlattı karaları bağlattı. Kim bilir kaçıncı oldu sayamadığımız hain bombalarla ölmeye devam ediyoruz.

 

Cennet Ülkemin dört bir yanından yükselen Acı feryatlar ağıtlara, ağıtlar yakarışlara dönerken Yürekler dağlandı, gözyaşları sel oldu. Boyunlar büküldü.. Gözü dönmüş terör tazecik fidanlarımızı kökünden sökerken gözünü bile kırpmadı..

Aynı Ülkede yaşayıp da ihanet eden, bu terör lanetine destek verenler, yataklık yapanlar yani uzaktan kumandalılar, asıl suçlu bunlardır. Şuan bizim acıdan boğazımız düğüm düğüm içimizden geçenleri  Yaradan biliyor. Dileriz ki; kendi bombalarınız la parçalanırsınız  kökünüz kurur..

O kadar masum insanın geride bıraktıkları anaları,abaları ,eşleri,evlatları tüm sevdikleri kaldılar ama asla kanları yerde kalmayacaktır.. Cennet Ülkemi nasılda yaşanmaz hale getirdi hain terör …

Biz TÜRK milletiyiz , yine kenetleneceğiz,tek yürek tek bilek olacağız şanlı bayrağımıza sımsıkı sarılacağız, yılmayacağız, başaramayacaklar ,vatanımızı bölemeyecekler ..Her yanı şehitlerin kanı ile sulanan vatanımız yine şehitlerin kanıyla ayaktadır.

TÜRK milletiyiz biz vatan için ölmek bile şereftir bize terör şerefsizleri nereden bilecekler .

İşte yine birlik beraberlik olma zamanıdır kalleş terörün başını vurma zamanıdır.

Tam da burada Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal marşının 7. kıt ası aklıma geliyor

 

Kim bu cennet vatan uğruna olmaz ki feda?

Şuheda fışkıracak toprağı sıksan şuheda !

Canı, cananı, bütün varımı alsında Huda,

Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Asuman SARI.

basaramayacaklar