BOLU HABERLERİ

BAZEN KIZIYORUM!

BAZEN KIZIYORUM!
Binnur Çaydaş
Binnur Çaydaş( [email protected] )
1.595
07 Ekim 2013 - 21:31

kızıyorum

 

BAZEN KIZIYORUM!

Teknolojiye bazen kızıyorum iletişim araçlarıyla alakalı ama çoğu zamanda alışmanın verdiği rahatlığı yaşıyarak doğru taraflarına bakınca inanılır gibi değil dediğim çok olmuyor değil.

 

İlkokul arkadaşlarımdan lise ve çalışma hayatımdan birçok tanıdığıma teknoloji çağında bir tık kadar yakın olmak ve hatta çoğu zaman yaşamlarından kesitlerle hayatlarından haberdar olmak iletişim çağında teknolojinin önemini kabullenmeyi ve bir okadarda dikkat içerdiğini bilerek o hassasiyetle kabullenmeyi doğru buluyorum.

 

Sosyal iletişimin ileri düzeyde olduğu bu çağda hayatı bir okadar kolaylaştıran iletişim araçlarının gerekliliğinin sabitlendiği zamanı kontrol aslında çokda kolay değil.

 

İletişim gücü çevre faktörünüzü genişletirken zamanla yarışı hat safhaya taşıyor farkında olmadan!  Sosyo ekonomik boyutları da etkilerken bilerek yada bilmeyerek çözümsellikleri kargaşaya sürükleyebilecek boyutsallığa bile taşıyabiliyor.

 

Zamanla yarış ve zamanla savaş. O zaman başlıyor ve hatta bazende özel yaşamda ileri giderek yakın ilişkileri zedeliyecek boyutlara bile ulaşırken işte o anda dikkat boyutu ön plana çıkıyor. Kişisel algıların akla dair anlam kazandığı bi evre işte o zaman öne geçmesi gerekiyor.

 

Her zaman olduğu gibi doğru kullanılan herşeyin doğru sonuçlar doğurduğu gerçeğini biliyoruz ve seçimlerimizi ona göre yaptığımızda teknoloji çağında iletişimin gücünün dev bir güç olgusununda farkında olarak; Herkese bu güç üzerinden gülümseyen bir yüzle herşey gönlünüzce olsun dileklerimi yolluyorum :)))

Binnur Çaydaş