BOLU HABERLERİ

Beşiktaş Gerede’den Yayla Tapusunu aldı.

Beşiktaş Gerede’den Yayla Tapusunu aldı.
1.707
08 Şubat 2016 - 14:50

BEŞİKTAŞ TAPUSUNU ALDI

Bolu Milletvekili Sayın Fehmi Küpçü, HSYK 2.Daire Başkanı Sayın Mehmet Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Ersin Kaşka ve Belediye Başkanı Mustafa Allar´ın yoğun gayret ve çabaları sonrasında “Asrın Projesi” olarak adlandırılan proje için 20 Ocak 2016 Çarşamba günü tesis yapılacak alanın satış ihalesi gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ihaleye Beşiktaş Spor Kulübünü temsilen Asbaşkan Deniz Atalay katılmıştı.

Beşiktaş Spor Kulübü´ne satışı gerçekleştirilen tesis arazisinin tapusu, Beşiktaş Spor Kulübü´nün Hukuk Müşaviri Avukat Kayhan Turan´a teslim edildi. Belediye encümeni tarafından onaylanan satış ihalesinin ardından arazi tapusu Beşiktaş Spor Kulübü´ne resmi olarak geçmiş oldu.

Gerede Tapu Müdürlüğü´nde Belediye Başkanı Mustafa Allar ile birlikte imzayı atarak kulüp adına açıklama yapan Kulübün Hukuk Müşaviri Avukat Kayhan Turan; “Bizi en çok ikna eden ve buraya sevk eden şey Gerede´nin samimiyeti, Fikret Başkan bu birliktelikten ve samimiyetten çok etkilendi. Gerede gerçekten çok harika bir yer. Projeye en yakın tarihte start vermeyi planlıyoruz. Ülkemiz cennet gibi, yurt dışından artık buraya takımlar gelsin istiyoruz. Gerede projemiz de bu isteğimizin en önemli adımıdır. Sadece Beşiktaş değil dünya çapındaki kulüpleri Gerede´de ağırlama fırsatını bu tesisle bulacağız. Hayallerimiz büyük, Beşiktaş büyük bir marka. Dünya çapında önemli turnuvalar burada yapılabilecek. Hem Gerede ilçemize hem de Beşiktaş Kulübü´ne büyük destek sağlayacak bir projeyi hayata geçiriyoruz. Bende, bizlere her türlü kolaylığı sağlayarak, bize destek veren tüm Geredelilere ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tesis, 33.000 metrekare bir alanı kapsıyor. Bu 33.000 metrekare arazi üzerine inşa edilecek tesis inşaatı ise 4547 metrekareden oluşuyor. Koşu parkuru, bisiklet yolu gibi sportif faaliyetlerin yürütülebileceği alanlar tesis bünyesinde mevcut olacak.

beşiktaş-gerede-yayla-tapusu

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Köprü ve Anadolu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sevdim
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ZAMAN HAYATIN KENDİSİDİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ENGELSİZ HAYATLAR YAŞAMAK