BOLU HABERLERİ

Bolu İli ve İlçeleri Kültür Dayanışma ve Yard. Derneği Yemek Kursu

Bolu İli ve İlçeleri Kültür Dayanışma ve Yard. Derneği Yemek Kursu
1.554
29 Ocak 2018 - 22:22

Bolu İli ve İlçeleri Kültür Dayanışma ve Yard. Derneği, Başkan Yardımcıları Raşit Özkan ve Hasan Adıgüzel yönetiminde Bağcılar Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi destekleri ile çok güzel bir organizasyona imza atıyorlar.

Bağcılar Dernek Merkezinde ilk dönem eğitimleri başladı. 18 Cumartesi ve Pazar olmak üzere toplam 36 öğrencisine yemek dersleri uygulamalı olarak veriliyor.

Şef Raşit Özkan eğitim dönemine yeni başlamalarına rağmen çok yoğun bir talep olduğunu ikinci dönemde 50 artı 50 olarak 100 kişilik bir talep geldiğini ve kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Eğitimler esnasında öğrencilerin hızlı bir öğrenim süreci gösterdiğini aktaran Şef Raşit Özkan bilgilerini paylaşmaktan çok mutlu olduğunu belirterek bizler paylaştıkça varız dedi.

Dernek Yönetiminden Hasan Adıgüzel Yemek kurslarının kendileri için çok önemli olduğunu, her geçen gün gelişen bir mutfakları olduğunu belirtirken Bağcılar Belediyesi ve Halk Eğitim ‘in kendilerine olan desteği olduğu sürece kendilerinin memnuniyetle ellerini taşın altına koyacaklarını söyledi. Hasan Adıgüzel kursiyerlerin servis ihtiyaçlarına kadar düşündüklerini ve ellerinden gelen yardımı sağladıklarını yerinde gördük.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Asuman Sarı | Hacet bayramı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Biz Bolu’yu Çok Seviyoz
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SİGARASIZ AŞK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HADDİNİ AŞTI KALEM
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HAYVANLAR VE İNSANLAR