BOLU HABERLERİ

Bolulu Hemşeriler Buluşma Geces-14/Son

Bolulu Hemşeriler Buluşma Geces-14/Son
2.638
27 Ağustos 2012 - 10:30

Ramazan Çelik Konseri

Gecenin son kısmında Geredeli sanatçımız Sn. Ramazan Çelik sahne almış ve muhteşem bir kapanış gerçekleştirmiştir.

Sanatçımız, repertuarında yer alan parçaları (Boluluyum Bolulu, Naciyem, Çiftetelli, Gerede vb.) Kıbrıscık Halk Oyunları ekibi ile birlikte başarılı bir şekilde sergilemiş ve geceye damgasını vurmuştur. Sudan’dan programımıza katılan misafirlerimiz de Ramazan Çelik’in parçalarıyla coşmuşlardır.

 

 

 

Şu ana kadar yaptığımız bütün etkinliklere davet ettiğimizde koşa koşa gelen, hiçbir maddi beklenti içinde olmayan Ramazan Çelik kardeşimize, Bolu Tanıtma ve Kalkınma Vakfı Ankara Şubesi olarak çok teşekkür ediyoruz.

 

 

Gecemiz, gece yarısı 00:30’da sona ermiştir.

 

 

 

Etkinliğimiz gece yarısı resmi olarak sona ermesine rağmen, görüşmelerimiz ve sohbetlerimiz sahur vaktine kadar devam etmiştir.

 

 

 

Bu arada, Mengen Belediye Başkanımız Sn. Osman Erarslan’ın doğum günü etkinlik günümüz ile aynı tarihe denk geldiği için Bolu ailesi olarak, kendisinin doğum günü kutlamasını gerçekleştirdik.

 

 

 

Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi olarak Sn. Başkanımızın doğum gününü kutluyor, sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu bir ömür geçirmesini yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

 

 

 

Nice güzel günlerde ve etkinliklerde bir arada olmak arzusuyla…

 

 

Uğur Salih UÇAR