BOLU HABERLERİ

Diliyorum ki!

Diliyorum ki!
Asuman Sarı
Asuman Sarı( [email protected] )
2.086
30 Aralık 2016 - 23:20

Diliyorum ki!

Yeni yıl herkese iyi gelsin, uğur getirsin. Artık hiç bir acıyı kaldıramayan insanlık huzur bulsun, yüzü gülsün. Herkesin içindeki ümitsiz ve hüzünlü fırtınalar dinsin..

Zamansız gidişlerle dağlanmasın ciğerlerimiz, Günler ölüm kokmasın, artık akmasın dinsin gözyaşlarımız.

Diliyorum ki!

Analar evlat acısı tatmasın, çocuklar öksüz kalmasın. İnsanlık varoluşun farkına vararak, yaşamaktan tat alsın. Yüreğinde bahçeler dolusu gül taşıyanların zamansız solmasın gülleri..

Diliyorum ki! Hayaller kurabilelim yarınlara korkmadan, ufukları geniş olsun. Yarım kalmasın sevinçler. Habersiz vuramasın düşman, kan içinde kalmasın ümitlerimiz ve merhametsiz bir çığlıkla son bulmasın en taze baharında ömürlerimiz.

Zamansız kopartılmasın dalında kalsın gonca güllerimiz. Diliyorum ki! Ansızın gelen kötü haberlerle tutuşmasın gecelerimiz. Beklediğimiz yollardan sağ salim gelsin sevdiklerimiz ve hep yanımızda kalsın nefesinde hayat bulduklarımız. Geçmişte kalsın tarifsiz derin acılarımız.

Diliyorum ki! Ilık bir esintiyle gelsin, bütün yüreklere huzur ve mutluluk doldursun, yaralara merhem olsun, insanlığı yeniden hayata bağlasın. Yeni yıl yepyeni, umutlarla çalsın kapınızı. Yeni yılınız kutlu olsun. Bütün kalbimle diliyorum sevgili dostlar..

Asuman SARI.