BOLU HABERLERİ

İstanbul Dörtdivanlılar Derneği Kaz Yeme Gecesi Etkinliği düzenledi.

İstanbul Dörtdivanlılar Derneği Kaz Yeme Gecesi Etkinliği düzenledi.
2.029
18 Şubat 2017 - 17:06

İstanbul Dörtdivanlılar Derneği Kaz Yeme Gecesi Etkinliği düzenledi.

Siyaset, Bürokrasi ve İş dünyası’nın yoğun katılım gösterdiği gecede Dörtdivanlılar Derneği misafirlerine Kaz Yemeği ikram ettiler. Gecenin sunumunu Şahin Veli yaptı.

Geceye katılanlar arasında Ekonomi Bakan Yrd. Fatih Metin, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Bolu / Göynüklü Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanı Yrd. Ihsan Ağcan , İstanbul Büyükşehir Sağlık Komisyonu Bşk. Habibe Güner, Üsküdar Belediye Başkanı, Üsküdar Ak Parti İlçe Başkanı, Ataşehir Ak Parti İlçe Başkanı ve İstanbul Bolulular Platformu ve diğer İstanbul ‘da Boluyu temsil eden dernek yönetimleri ve bir birinden değerli Bolulu bürokratlar vardı.

 

İstanbul Bolulular Platformu Başkanı Mustafa Özkul Bolu kültüründe Kaz’ın ayrı bir yeri olduğunu ” Bolulular gelen misafirlerine özel yemek olarak Kaz Yemeği ikram ederlerdi.” diyerek belirtti.

 

Hemşerilik bağlarının güçlendiği gecede misafirlerin memnun bir şekilde etkinliği düzenleyen Dörtdivalılar Derneği yönetimi Mehmet Eyvaz, Mehmet Şener’e ve İstanbul Bolulular Platformu Başkanı Mustafa Özkul’a teşekkür ederek ayrıldı.

 

Bolulu Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, Geçtiğimiz yıl Kaz Yeme Gecesini Geredeliler düzenledi. Bu yıl Dörtdivanlılar çok güzel bir etkinlik yaptı. Önümüzdeki yıl sıra biz Göynüklülerde İnşaAllah deyince tüm gözler Düz Gıda sahibi Mustafa Düz’e çevrildi. Mustafa Düz hafif bir tebessümle mesajı aldığını gösterdi.

2018 Kaz yeme gecesinin adresi Göynük olarak tescillenmiş oldu. Düz GIDA sahibi Mustafa Düz ü tanıyan herkes tam adamına iş verildi bu işin çıtası yükselecek diye espriler havada uçuştu.