SON DAKİKA

Kadın Girişimciler Fatih Metin’e “SİZE İHTİYAÇ VAR”

Bu haber 21 Ekim 2015 - 8:10 'de eklendi ve 1.397 kez görüntülendi.

KADIN GİRİŞİMCİLER FATİH METİN’E GÜVENİYOR

“SİZE İHTİYAÇ VAR”

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Fatih Metin, seçim çalışmaları kapsamında bir araya geldiği Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinden büyük destek gördü. Kadın girişimcinin “Size, sizin gibi insanlara ihtiyaç var” sözleri üzerine Metin, “Hiç merak etmeyin iyi olacak ve hep beraber daha çok iyi işler başaracağız” dedi.

AK Parti Bolu 3. Sıra Milletvekili Adayı Fatih Metin, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Narin Orkide İka ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başarılı siyasetçi, TSO binasında gerçekleşen ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Türker Ateş’in de yer aldığı buluşmada Ticaret ve Sanayi Odası’nın her zaman kentin lokomotifi ve öncüsü olduğunu söyledi.

Milletvekilliği ve Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcılığı döneminde olduğu gibi gelecekte de girişimcilere olan desteğinin devam edeceğini vurgulayan Metin, “TSO bünyesindeki siz değerli kadın girişimcilerimizin ve genç girişimcilerimizin heyecan ve enerjisi odamızın aktivitesini daha da yukarı çıkartacaktır. İnanıyorum ki odamızın gücü ve etkinliğiyle beraberde daha iyi neticeler elde edecektir. O nedenle hepinizi tebrik ediyorum. İnşallah bizlerde her zaman elimizden ne gelirse sizlerin yanınızda olacağız. Sizlerdeki bu heyecan ve gayret oldukça bizim geri durmamız mümkün değil zaten” dedi.

KADIN GİRİŞİMCİ : “BOLU’NUN METİN’E İHTİYACI VAR”

Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Müberra Çelebi’de yaptığı konuşmada Bolu’nun Fatih Metin’e ihtiyacı olduğunu belirterek, “Size, sizin gibi insanlara ihtiyaç var. Çünkü herkes ‘evet’ deyip onayladığı takdirde her zaman doğru şeyler olmayabiliyor. Her zaman bir karşıt kişi, farklı düşünen birinin olması gerekiyor. Yine ayrım yapmaksızın söylüyorum, Türkiye’nin geleceği için gerekirse partinizin karşısında olacak şekilde doğru karar almanız için sizdeki o samimiyeti gördüm. Açıkçası o yüzden umutluyuz, Türkiye çünkü darboğazdan geçiyor, herkesin bu süreçte elini atması lazım” diye konuştu.

Metin, bunun üzerine Bolulu kadın girişimcilerin destek ve motivasyonunun kendisini daha da güçlendirdiğini ifade ederek, “Hiç merak etmeyin iyi olacak ve hep beraber daha çok iyi işler başaracağız” karşılığı verdi.

fatih-metin-kadın-girişimciler