BOLU HABERLERİ

Orhan Uçar’ın Mengen iftar etkinliğine yoğun katılım

Orhan Uçar’ın Mengen iftar etkinliğine yoğun katılım
1.283
21 Temmuz 2014 - 22:17

orhan-ucar-mengen-iftar

Orhan Uçar’ın Mengen iftar etkinliğine yoğun katılım

İzzet Baysal Mütevelli Heyet Üyesi Orhan Uçar tarafından Mengen’de verilen iftar yemeğine yoğun katılım gerçekleşti. Bütün protokol üyelerinin Mengenli vatandaşlarla bir araya geldiği iftarın sürpriz konuğu ise Orhan Uçar’ı hiç bir zaman yalnız bırakmayan Ahmet – Solmaz Baysal çiftiydi.

İzzet Baysal Mütevelli Heyet Üyesi Orhan Uçar tarafından Mengen’de bir iftar programı düzenlendi. Mengen Belediyesi Kapalı Pazaryeri’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Mengen Kaymakamı Hayri Zorlu, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, daire müdürleri, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Vakıf Mütevelli Heyet Üyeleri, Bolu’nun sevilen sanatçısı Ramazan Çelik ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ahmet-baysal-turhan-bulut

Yemekten sonra bir konuşma yapan İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, katılımlarından dolayı tüm Mengenlilere teşekkür ederek bir konuya dikkat çekti. Ahmet Baysal insanların birbirlerine selam vermelerinin öneminden bahsederek şöyle konuştu:

“Bizim gençlik dönemlerimizde sokakta olsun kapalı bir yerde olsun insanlar hep birbirlerine ‘İyi günler, iyi akşamlar’ derdi, selam verir, selam alırdı. Bu özelliğimizi son zamanlarda görüyorum ki kaybediyoruz. Bu kötü bir şey ve benim buradan herkese bir ricam olacak. Selamlaşmaya özen gösterelim. Yolda yürürken karşıdan gelen tanıdık veya tanımadık herhangi birisine selam verelim”

selamlaşmak

İftar yemeğinin ve konuşmaların ardından protokol üyeleri Kültür Evi’ni ziyaret etti. Burada Ahmet Baysal kaşla göz arasına yeni bir hayır operasyonu gerçekleştirdi. Mengenli olan Namet firması yönetimi ile telefonda görüşerek Mengen için hayır sözü aldı.

ahmet-baysal-mengenkampus

Gecenin bir diğer ilgi çeken ismi ise Bolunun sevilen sanatçısı Ramazan Çelik oldu. Mengenliler Ramazan Çelik ile fotoğraf çektirme yarışına girerken küçük bir çocuğun koluna imza attırmak için ısrar etmesi tebessümle karşılandı.

ramazan-çelik-mengenlisevenleri

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Köprü ve Anadolu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Sevdim
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ZAMAN HAYATIN KENDİSİDİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ENGELSİZ HAYATLAR YAŞAMAK