BOLU HABERLERİ

ŞİMDİ SOKAKLARA DÖKÜLME ZAMANIDIR…!

ŞİMDİ SOKAKLARA DÖKÜLME ZAMANIDIR…!
Asuman Sarı
Asuman Sarı( [email protected] )
1.346
06 Temmuz 2018 - 22:30

ŞİMDİ SOKAKLARA DÖKÜLME ZAMANIDIR…!

Günlerdir insanlığı utandıran, anlatmaya kelimeler yetmeyen, ve insanlığın da öldüğünün temsili olan masum kız çocuklarının acımasızca katledilmesine karşı herkes bir şeyler yazarak öfkesini dile getiriyor .

Fotoğraflarına bakmaya bile dayanamadığım o küçücük melekler için bende yüreğimdekileri dökme ve tavrımı belli etme ihtiyacı duyuyorum elbette ama sadece ağlayıp dövünmekle bunların önüne geçemeyiz  sevmeye bile kıyamadığımız minik çocuklarımızın sürekli katledildiği korkunç bir dünyadayız .

Göz yaşları içinde herkese özellikle de (ANNELERE ) avazım çıktığı kadar sesleniyorum.!  mGelin asıl bunun için ayaklanalım ,  gücümüzü ,acılı yüreklerimizi ,ve sesimizi arşı’alaya duyuralım .Daha kaç tane kız çocuğu ölsün ?Ne bekliyoruz ?

Asıl şimdi sokaklara dökülme zamanı. Eylemse eylem, yürüyüş se yürüyüş. Bugün Eylül ve Leyla, yarın kim bilir kimin can parçalarına kıyacak bu caniler. Çocuklarımızın hayatını karartan bu yaratıkları içimizden yok edelim.

Daha üç yaşında ağzı süt kokan, annesinin nazar değmesin diye boynuna mavi boncuk taktığı bir masum çocuğu acımasızca öldürülen bir annenin yerine koyun kendinizi. Sadece konuşmayalım ,o evlerde kıyametler kopuyor bugün .

Bir anne canının parçasına yapılanlara nasıl dayanabilir ki. Işıl ışıl gözlerle bakan daha hayatı tanımayan ,belki abi ,amca diye elinden tutup gittiği yaratığı insan sanan bu yavruların minicik bedenlerindeki yaşadıkları acılara hangi  insan ,ana baba dayanabilir ki. Bizler uzaktan dayanamazken, ateşin düştüğü yer öyle bir yanıyor ki,, ve bu ateş hiç bir şeyle sönmez,

 

Anne’yi de baba’yı da kahrından öldürür.      ( Tekrar rica ediyorum, hatta yalvarıyorum .(küçük meleklerimiz ölmeyi,  hele de,  bu şekilde ölmeyi hak etmediler.

HAYDİ!  ASIL ŞİMDİ SOKAKLARA DÖKÜLME ZAMANIDIR.

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN MASUMLARIMIZ İÇİN….

CANİLERİN HAK ETTİKLERİ CEZAYI BULMASI İÇİN…..

LÜTFEN .                      

Asuman SARI….