SON DAKİKA

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sertifika töreni yapıldı

Bu haber 06 Temmuz 2017 - 19:32 'de eklendi ve 1.097 kez görüntülendi.

MÜSİAD BOLU ŞUBESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK KURSUNUN SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI.

MÜSİAD BOLU Şubesi ile KOSGEB Bolu işbirliğinde düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” programını tamamlayan girişimcilere sertifikaları yapılan tören ile verildi.

MÜSİAD BOLU Şubesi Konferans Salonunda 06 Haziran tarihinde gerçekleştirilen törene, Sektör Kurulları Başkanı Erkan Bozacı, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Davut Uzun  Yurtiçi Teşkilatlanmandan Sorumlu Çetin Gürkan, Gençlik Kurulu Başkanı Mehmet Aydın ve girişimci adayları katıldı.

Törende konuşan Erkan Bozacı “Müsiad Bolu Şubesi olarak girişimcilik eğitimi programına önem verdiklerini belirterek bu kapsamda düzenledikleri altı programda 250 kursiyere sertifikalarını verdiklerini söyledi. Ülkemizde son iki yıl içerisinde 110 bine yakın kişinin Girişimcilik Eğitimlerini aldığını, Müsiad Bolu Şubesi olarak bu eğitimlerinde pay aldıklarından dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi. Eğitimlerin, girişimcilerin ufkunu açtığını ve işlerini daha profesyonel bir şekilde kurmayı öğretti. Bolu’nun ekonomik kalkınmasının, yeni kurulacak işletmeler ve mevcut işletmelerin büyümesiyle mümkün olacağını anlatan Bozacı, Ülkemizin kalkınması için en büyük görevimiz üretmektir. Girişimci sayımız artarsa üretimimiz artacak, ihracatımız artacak istihdam artacak. Milli gelirimizi 2023’te 2 trilyon dolara yükselterek gelişmiş ülkelerle aramızdaki kişi başı milli gelir farkını kapatmak için de girişimci sayımızı artırmaya yönelik kursların devam edeceğini dile getirdi.

Ayrıca KOSGEB Bolu Müdürü Celil Kürşad Dereci’ ye bu programlara vermiş oldukları destek için teşekkür edildi.

Girişimci adaylarına sertifikalarının verilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimleri ile tören sona erdi.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN