samsun escort izmit escort bayan bodrum bayan escort
hava 13° Orta
DOLAR 32,5949 %% 0.37
EURO 34,7339 %% -0.05
GRAM ALTIN 2.494,34 %% 0,40
ÇEYREK A. 4.078,25 %% 0,40
BITCOIN 2.026.923 %0.908
SON DAKİKA

CANLI SONUÇLAR

Turkiye - Süper Lig
20:00
Beşiktaş Beşiktaş
20:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
Turkiye - 1. Lig
20:00
Altay Altay
20:00
Manisa Futbol Kulübü Manisa Futbol Kulübü
İspanya - LaLiga
22:00
Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
22:00
Granada Granada
Almanya - Bundesliga
21:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
21:30
Augsburg Augsburg
Fransa - Ligue 1
22:00
OGC Nice OGC Nice
22:00
Lorient Lorient
İtalya - Serie A
19:30
Genoa GFC Genoa GFC
19:30
Lazio Rome Lazio Rome
21:45
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
21:45
Juventus Turin Juventus Turin
Portekiz - Liga Portugal
22:15
Rio Ave FC Rio Ave FC
22:15
FC Arouca FC Arouca
Rusya - Premier Lig
19:00
FK Krasnodar FK Krasnodar
19:00
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al-Nassr FC Al-Nassr FC
18:00
Al-Fayha FC Al-Fayha FC
18:00
Al-Riyadh SC Al-Riyadh SC
18:00
Al-Tai Al-Tai
21:00
Al-Ahli Saudi FC Al-Ahli Saudi FC
21:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
İngiltere - Lig 1
22:00
Oxford United Oxford United
22:00
Stevenage FC Stevenage FC
İspanya - LaLiga 2
21:30
Tenerife Tenerife
21:30
Leganes Leganes
Almanya - 2. Bundesliga
19:30
Nürnberg Nürnberg
19:30
Paderborn Paderborn
19:30
SV 07 Elversberg SV 07 Elversberg
19:30
Schalke 04 Schalke 04
Almanya - 3. Lig
20:00
Sandhausen Sandhausen
20:00
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
Fransa - Lig 1, Bayanlar
15:30
Paris FC Paris FC
15:30
As Saint Etienne As Saint Etienne
Fransa - Ulusal
20:30
Rouen Rouen
20:30
Nancy Nancy
20:30
Red Star FC Red Star FC
20:30
Dijon FCO Dijon FCO
20:30
Epinal Epinal
20:30
FC Versailles 78 FC Versailles 78
20:30
Le Mans FC Le Mans FC
20:30
FC Villefranche Beaujolais FC Villefranche Beaujolais
20:30
US Avranches US Avranches
20:30
LB Chateauroux LB Chateauroux
20:30
FC Goal FC Goal
20:30
Marignane Gignac FC Marignane Gignac FC
20:30
Orleans Orleans
20:30
Nimes Olympique Nimes Olympique
20:30
Martigues Martigues
20:30
SO Cholet SO Cholet
20:30
Sochaux Sochaux
20:30
Chamois Niort Chamois Niort
İtalya - Serie B
21:30
Palermo FC Palermo FC
21:30
Parma Parma
21:30
Reggiana Reggiana
21:30
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
Hollanda - Eerste Divisie
21:00
Den Bosch Den Bosch
21:00
NAC Breda NAC Breda
21:00
Dordrecht Dordrecht
21:00
TOP Oss TOP Oss
21:00
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
21:00
De Graafschap De Graafschap
21:00
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
21:00
FC Emmen FC Emmen
21:00
Helmond Sport Helmond Sport
21:00
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Belçika - Challenger Pro Lig
21:00
K Beerschot VA K Beerschot VA
21:00
Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
21:00
RFC Liege RFC Liege
21:00
Jong KRC Genk Jong KRC Genk
21:00
KV Oostende KV Oostende
21:00
Sl16 Football Campus Sl16 Football Campus
21:00
RFC Seraing RFC Seraing
21:00
KMSK Deinze KMSK Deinze
21:00
Royal Francs Borains Royal Francs Borains
21:00
FCV Dender EH FCV Dender EH
21:00
Zulte Zulte
21:00
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
21:00
Lommel SK Lommel SK
21:00
SK Beveren SK Beveren
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
19:00
Sporting du Pays de Charleroi Sporting du Pays de Charleroi
19:00
SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem
19:30
KAA Gent KAA Gent
19:30
RSC Anderlecht Bayanlar RSC Anderlecht Bayanlar
21:30
FC Femina White Star Woluwe FC Femina White Star Woluwe
21:30
Yellow-Red KV Mechelen Yellow-Red KV Mechelen
Belçika - U21 Pro Ligi
20:30
KMSK Deinze KMSK Deinze
20:30
Jeugd Royal Francs Borains Jeugd Royal Francs Borains
20:30
KAS Eupen KAS Eupen
20:30
Jeugd KV Oostende Jeugd KV Oostende
21:00
Lierse SK Lierse SK
21:00
Jeugd KV Kortrijk Jeugd KV Kortrijk
21:00
Jeugd RWD Molenbeek Jeugd RWD Molenbeek
21:00
Jeugd FCV Dender EH Jeugd FCV Dender EH
Portekiz - İkinci Lig
20:00
CD Feirense CD Feirense
20:00
Leixoes SC Leixoes SC
Rusya - 1. Liga
21:00
Rodina Moscow Rodina Moscow
21:00
FK Khimki FK Khimki
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
16:30
Amkar Perm Amkar Perm
16:30
Sokol Kazan Sokol Kazan
Rusya - Gençlik Ligi
11:00
FK Rostov Youth FK Rostov Youth
11:00
FC Fakel Voronezh Youth FC Fakel Voronezh Youth
13:00
FC Krasnodar FC Krasnodar
13:00
Rubin Kazan Rubin Kazan
13:00
Strogino Moskova Strogino Moskova
13:00
Uor-5 Uor-5
13:00
FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod
13:00
Ural Ekaterinburg Ural Ekaterinburg
15:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
15:00
PFK Sochi PFK Sochi
15:00
FC Orenburg Youth FC Orenburg Youth
15:00
FC Akhmat Grozny FC Akhmat Grozny
15:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
15:00
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
17:00
Football Academy Of Konoplev Football Academy Of Konoplev
17:00
Samara Kryliya Sovetov Samara Kryliya Sovetov
17:00
Chertanovo Moskova Chertanovo Moskova
17:00
FK Zenit St Petersburg FK Zenit St Petersburg
19:00
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
19:00
FK Spartak Moskova FK Spartak Moskova
İskoçya - Şampiyona
21:45
Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Caledonian Thistle FC
21:45
Raith Rovers FC Raith Rovers FC
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
19:30
RB Leipzig RB Leipzig
19:30
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
20:30
SV Erlbach SV Erlbach
20:30
Kirchheimer SC Kirchheimer SC
20:30
Heimstetten Heimstetten
20:30
FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
20:00
ATSV Erlangen ATSV Erlangen
20:00
Neudrossenfeld Neudrossenfeld
20:00
TSV Kornburg TSV Kornburg
20:00
FC Coburg FC Coburg
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
19:30
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
19:30
Bayreuth Bayreuth
20:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
20:00
FC Augsburg II FC Augsburg II
20:00
Buchbach Buchbach
20:00
Memmingen Memmingen
20:00
FC Wurzburger Kickers FC Wurzburger Kickers
20:00
1. FC Schweinfurt 05 1. FC Schweinfurt 05
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
20:00
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
20:00
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
20:00
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
20:00
Hansa Rostock II Hansa Rostock II
20:00
Dynamo Dynamo
20:00
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
20:00
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
20:30
Blau-Weiss Lohne Blau-Weiss Lohne
20:30
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
20:30
SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
20:30
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
Almanya Amatör - Bremen-Liga
19:30
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
19:30
BTS Neustadt BTS Neustadt
20:30
Oberneuland Oberneuland
20:30
Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Almanya Amatör - Oberliga BW
20:00
Nöttingen Nöttingen
20:00
Pforzheim Pforzheim
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
20:15
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
20:15
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
20:30
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
20:30
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
20:30
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
20:30
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
21:00
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
21:00
SC St Tonis 11/20 SC St Tonis 11/20
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
19:30
Budissa Bautzen Budissa Bautzen
19:30
SC Freital SC Freital
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
21:00
SG Dynamo Schwerin SG Dynamo Schwerin
21:00
Borussia Berlin Borussia Berlin
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:30
SV Morlautern SV Morlautern
20:30
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
20:30
SC Preussen Munster II SC Preussen Munster II
20:30
TSG 1881 Sprockhovel TSG 1881 Sprockhovel
20:30
SV Schermbeck SV Schermbeck
20:30
Erkenschwick Erkenschwick
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
20:30
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
20:30
RW Oberhausen RW Oberhausen
20:30
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
20:30
Lippstadt 08 Lippstadt 08
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Independiente Reserve Independiente Reserve
21:00
Defensa Y Justicia Reserve Defensa Y Justicia Reserve
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
21:00
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
Arnavutluk - Kategoria Superiore
16:00
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
16:00
Tiran Tiran
16:00
KS Kukesi KS Kukesi
16:00
KF Skenderbeu Korce KF Skenderbeu Korce
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
20:00
SC Neusiedl am See 1919 SC Neusiedl am See 1919
20:00
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
20:30
Rapid Wien II Rapid Wien II
20:30
SV Leobendorf SV Leobendorf
20:30
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
20:30
FC Marchfeld Donauauen FC Marchfeld Donauauen
20:30
TWL Elektra TWL Elektra
20:30
SR Donaufeld SR Donaufeld
20:30
Kremser SC Kremser SC
20:30
ASV Drassburg ASV Drassburg
20:30
SV Oberwart SV Oberwart
20:30
Young Violets Wien Young Violets Wien
21:00
Favoritner AC Favoritner AC
21:00
SCU Ardagger SCU Ardagger
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
20:00
SPG Wallern/ASV ST Marienkirchen SPG Wallern/ASV ST Marienkirchen
20:00
Allerheiligen Allerheiligen
20:00
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
20:00
SPG Hogo Wels SPG Hogo Wels
20:00
Junge Wikinger Ried Junge Wikinger Ried
20:00
Union Vocklamarkt Union Vocklamarkt
20:00
TUS Bad Gleichenberg TUS Bad Gleichenberg
Avustralya - A-Ligi
12:45
Newcastle United Jets Newcastle United Jets
12:45
Wellington Phoenix FC Wellington Phoenix FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:15
New Lambton FC New Lambton FC
13:15
Weston Workers FC Weston Workers FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
13:00
Adelaide City FC Adelaide City FC
13:00
Croydon Kings FC Croydon Kings FC
13:00
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
13:00
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
13:00
North Eastern Metrostars SC North Eastern Metrostars SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
11:45
Flinders United Wfc Flinders United Wfc
11:45
Adelaide University Adelaide University
13:45
West Adelaide West Adelaide
13:45
Adelaide Comets FC Adelaide Comets FC
13:45
Salisbury Inter Salisbury Inter
13:45
Sturt Lions Sturt Lions
Avustralya - NPL,Victoria
12:30
Heidelberg United Heidelberg United
12:30
Moreland City FC Moreland City FC
12:45
Dandenong City SC Dandenong City SC
12:45
South Melbourne South Melbourne
13:15
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
13:15
St Albans Saints SC St Albans Saints SC
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Gold Coast Knights SC Gold Coast Knights SC
13:30
Brisbane City FC Brisbane City FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:30
Caboolture FC Caboolture FC
13:30
Capalaba Bulldogs Capalaba Bulldogs
Avustralya - Tazmanya NPL
13:15
Riverside Olympic FC Riverside Olympic FC
13:15
Launceston United SC Launceston United SC
13:15
Glenorchy Knights FC Glenorchy Knights FC
13:15
Kingborough Lions United FC Kingborough Lions United FC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
12:30
Box Hill United Box Hill United
12:30
FC Bulleen Lions FC Bulleen Lions
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Werribee City FC Werribee City FC
13:30
Northcote City Northcote City
13:30
Brunswick City SC Brunswick City SC
13:30
Western United FC Youth Western United FC Youth
Avusturya - 2. Liga
19:10
DSV Leoben DSV Leoben
19:10
FC Liefering FC Liefering
19:10
Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
19:10
KSV 1919 KSV 1919
19:10
SKU Amstetten SKU Amstetten
19:10
Sturm Graz II Sturm Graz II
19:10
First Vienna First Vienna
19:10
SV Lafnitz SV Lafnitz
19:10
SV Horn SV Horn
19:10
Josko Ried Josko Ried
21:30
Schwarz Weiss Bregenz Schwarz Weiss Bregenz
21:30
Team für Wien Team für Wien
Avusturya - Bundesliga
20:30
Sturm Graz Sturm Graz
20:30
SK Rapid SK Rapid
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
PFK TURAN TOVUZ PFK TURAN TOVUZ
15:30
Sumgayit FK Sumgayit FK
Bahreyn - 2nd Division
19:00
Qalali Club Qalali Club
19:00
Bouri Bouri
19:00
AL Tadamun Buri AL Tadamun Buri
19:00
Al Ittihad Al Ittihad
19:00
Isa Town Isa Town
19:00
AL ITTIFAQ BHR AL ITTIFAQ BHR
Bangladeş - Premier Lig
12:45
Abahani Limited Dhaka Abahani Limited Dhaka
12:45
Sheikh Jamal DC Sheikh Jamal DC
12:45
Bangladesh Police FC Bangladesh Police FC
12:45
Sheikh Russel KC Sheikh Russel KC
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
19:15
Bff Academy Minsk U17 Bff Academy Minsk U17
19:15
Torpedo Zhodino Reserve Torpedo Zhodino Reserve
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
17:00
FC Smorgon FC Smorgon
17:00
FC Gomel FC Gomel
19:30
Bate Borisov Bate Borisov
19:30
FC Transmash Mogilev FC Transmash Mogilev
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Club Bolivar Club Bolivar
02:00
San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo
03:00
Club Aurora Club Aurora
03:00
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
Bosna Hersek - Premier Lig
17:00
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
17:00
FK Tuzla City FK Tuzla City
19:00
NK Posusje NK Posusje
19:00
FK Zeljeznicar Sarajevo FK Zeljeznicar Sarajevo
21:00
FK Velez Mostar FK Velez Mostar
21:00
FK ZVIJEZDA 09 FK ZVIJEZDA 09
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:30
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
17:30
Modrica Maksima Modrica Maksima
Brezilya - Amapaense
02:00
Independente EC AP Independente EC AP
02:00
Oratorio AP Oratorio AP
Brezilya - Brasilero Serie A
03:30
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
1 : 0
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
Brezilya - Campeonato Acreano
01:30
EC Humaita AC EC Humaita AC
01:30
AD Vasco Da Gama AC AD Vasco Da Gama AC
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
01:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
2 : 1
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Marilia AC SP Marilia AC SP
21:00
Vila Operaria CE Mariano SP Vila Operaria CE Mariano SP
21:00
Santo Andre SP U20 Santo Andre SP U20
21:00
Jabaquara AC SP U20 Jabaquara AC SP U20
21:00
GE Mauaense SP U20 GE Mauaense SP U20
21:00
AA Portuguesa SP AA Portuguesa SP
21:00
Presidente Prudente FC SP U20 Presidente Prudente FC SP U20
21:00
Tupa SP Tupa SP
21:00
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
21:00
Rio Preto EC SP Rio Preto EC SP
21:00
Olimpia FC SP Olimpia FC SP
21:00
Tanabi EC SP Tanabi EC SP
21:00
Fernandopolis FC SP U20 Fernandopolis FC SP U20
21:00
Jose Bonifacio EC SP U20 Jose Bonifacio EC SP U20
21:00
Gremio Novorizontino Gremio Novorizontino
21:00
Gd Prudente SP U20 Gd Prudente SP U20
21:00
Sertaozinho FC SP Sertaozinho FC SP
21:00
Comercial FC SP Comercial FC SP
21:00
CA Bandeirante SP U20 CA Bandeirante SP U20
21:00
AA Internacional Bebedouro SP AA Internacional Bebedouro SP
21:00
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SP EC XV de Novembro de Jau SP
21:00
Taquaritinga SP Taquaritinga SP
21:00
Sao Carlos SP Sao Carlos SP
21:00
AE Velo Clube SP AE Velo Clube SP
21:00
Rio Claro SP Rio Claro SP
21:00
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
21:00
CA Atletico Guacuano SP CA Atletico Guacuano SP
21:00
SC Aguai SP U20 SC Aguai SP U20
21:00
SE Itapirense SP SE Itapirense SP
21:00
Porto Foot Ball SP U20 Porto Foot Ball SP U20
21:00
Brasilis FC SP Brasilis FC SP
21:00
AA Internacional Limeira SP AA Internacional Limeira SP
21:00
EC XV de Novembro SP EC XV de Novembro SP
21:00
Uniao Sao Joao EC SP U20 Uniao Sao Joao EC SP U20
21:00
Independente FC Independente FC
21:00
Cosmopolitano Sports SP U20 Cosmopolitano Sports SP U20
21:00
Rio Branco SP Rio Branco SP
21:00
EC Taubate SP EC Taubate SP
21:00
Uniao Suzano AC SP Uniao Suzano AC SP
21:00
Pinda FC SP U20 Pinda FC SP U20
21:00
Uniao FC Uniao FC
21:00
CA Joseense SP CA Joseense SP
21:00
Sao Jose Esporte Clube Sao Jose Esporte Clube
21:00
Desportivo Brasil SP Desportivo Brasil SP
21:00
Comercial Tiete FC SP Comercial Tiete FC SP
21:00
Capao Bonito Capao Bonito
21:00
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
21:00
Sfera FC Ltda SP U20 Sfera FC Ltda SP U20
21:00
Ituano FC SP Ituano FC SP
21:00
CA Metropolitano FC SP CA Metropolitano FC SP
21:00
FC SKA Brasil SP FC SKA Brasil SP
21:00
Paulinia Futebol Universitario SP U20 Paulinia Futebol Universitario SP U20
21:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
21:00
Gremio Esportivo Osasco SP U20 Gremio Esportivo Osasco SP U20
21:00
Cvaf Ibiuna SP U20 Cvaf Ibiuna SP U20
21:00
Referencia FC SP U20 Referencia FC SP U20
21:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
21:00
Nacional AC SP U20 Nacional AC SP U20
21:00
Portuguesa Desportos SP Portuguesa Desportos SP
21:00
AD Guarulhos SP AD Guarulhos SP
21:00
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
21:00
Aster Brasil SC SP U20 Aster Brasil SC SP U20
21:00
CA Juventus SP U20 CA Juventus SP U20
21:00
EC Sao Bernardo SP EC Sao Bernardo SP
21:00
EC Agua Santa EC Agua Santa
Bulgaristan - Parva Liga
17:30
POFC Botev Vratsa POFC Botev Vratsa
17:30
SFC Etar Veliko Tarnovo SFC Etar Veliko Tarnovo
20:00
FC Krumovgrad FC Krumovgrad
20:00
PFC Slavya Sofya PFC Slavya Sofya
Burundi - Ligue A
16:00
Moso Sugar Company Moso Sugar Company
16:00
AS Inter Star AS Inter Star
Çekya - CFL
19:00
FC Pisek FC Pisek
19:00
SK Dynamo Ceske Budejovice B SK Dynamo Ceske Budejovice B
Çekya - Divize B
18:30
SK Slany SK Slany
18:30
Kladno Kladno
Çekya - MSFL
18:00
FC Zlinsko FC Zlinsko
18:00
FK Blansko FK Blansko
18:00
TJ Start Brno TJ Start Brno
18:00
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
19:00
SK Hranice SK Hranice
19:00
1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
19:00
FC Hlucin FC Hlucin
19:00
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
Cezayir - Lig 1
18:00
USM Khenchela USM Khenchela
18:00
CS Constantine CS Constantine
18:00
MC Magra MC Magra
18:00
MC Alger MC Alger
18:00
US Souf US Souf
18:00
ASO Chlef ASO Chlef
18:00
ES Setif ES Setif
18:00
JS Saoura JS Saoura
20:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
20:00
Us Biskra Us Biskra
Cezayir - Ligue 2
17:00
IRB Ouargla IRB Ouargla
17:00
CA Batna CA Batna
17:00
MC EL Eulma MC EL Eulma
17:00
USM Annaba USM Annaba
17:00
MO Constantine MO Constantine
17:00
Olympique Magrane Olympique Magrane
17:00
Nrb Teleghma Nrb Teleghma
17:00
Js Bordj Menaiel Js Bordj Menaiel
17:00
Ib Khemis El Khechna Ib Khemis El Khechna
17:00
AS Khroub AS Khroub
17:00
AS Ain Mlila AS Ain Mlila
17:00
ES El Ghozlane ES El Ghozlane
17:00
USM EL Harrach USM EL Harrach
17:00
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
17:00
MSP Batna MSP Batna
17:00
Olympique Akbou Olympique Akbou
Çin - Çin Süper Ligi
15:00
Zhejiang Professional Zhejiang Professional
15:00
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger
Çin - FA Kupası
09:00
Hangzhou Qiantang FC Hangzhou Qiantang FC
1 : 0
Nantong Haimen Codion Nantong Haimen Codion
Danimarka - 1.Lig
20:00
B93 Kopenhagen B93 Kopenhagen
20:00
Naestved BK Naestved BK
20:00
Hilleroed Fodbold Hilleroed Fodbold
20:00
HB Koege HB Koege
20:00
AC Horsens AC Horsens
20:00
FC Helsingoer FC Helsingoer
Danimarka - 2nd Division Doğu
20:00
FC Roskilde FC Roskilde
20:00
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
20:00
BK Fremad Amager BK Fremad Amager
20:00
Frederiksberg Alliancen 2000 Frederiksberg Alliancen 2000
Danimarka - Süperlig
20:00
Randers FC Randers FC
20:00
Odense Boldklub Odense Boldklub
Danimarka Amatör - Danmarksserien
19:00
Taarnby FF Taarnby FF
19:00
BK Skjold BK Skjold
19:30
Aarhus Fremad 2 Aarhus Fremad 2
19:30
Viby IF Viby IF
19:30
Vb 1968 Vb 1968
19:30
Naestved IF Naestved IF
20:00
Sundby Sundby
20:00
Hoersholm-Usseroed IK Hoersholm-Usseroed IK
20:00
Vri Vri
20:00
Fjordager IF Fjordager IF
20:00
Slagelse BI Slagelse BI
20:00
Herlev IF Herlev IF
20:30
Vorup Vorup
20:30
Horsens FS Horsens FS
Ekvador - LigaPro Primera A
00:30
CSD Independiente del Valle CSD Independiente del Valle
2 : 1
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
03:00
Barcelona SC Barcelona SC
1 : 0
CD El Nacional CD El Nacional
22:00
Delfin Sc Delfin Sc
22:00
CSD Macara CSD Macara
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
21:30
Municipal Limeno Municipal Limeno
21:30
CD Fas CD Fas
Endonezya - Liga 1
11:00
Dewa United Dewa United
11:00
Madura United Madura United
15:00
Arema FC Arema FC
15:00
PSM Makassar PSM Makassar
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
15:00
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
18:00
FC Noah Yerevan FC Noah Yerevan
18:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
Estonya - Esiliiga
19:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
19:00
Viimsi JK Viimsi JK
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
18:00
Viimsi JK Viimsi JK
18:00
Tartu Jk Tammeka Tartu Jk Tammeka
20:00
FC Lootos Polva FC Lootos Polva
20:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Hambericho Durame Hambericho Durame
16:00
Hawassa Kenema SC Hawassa Kenema SC
19:00
Fasil Kenema SC Fasil Kenema SC
19:00
Adama City FC Adama City FC
Faroe Adaları - 1. deild
21:00
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
21:00
Ki Klaksvik II Ki Klaksvik II
Faroe Adaları - Premier Lig
20:00
HB Torshavn HB Torshavn
20:00
EB/Streymur EB/Streymur
Fas - Botola Pro D1
19:00
Rs Berkane Rs Berkane
19:00
Moghreb Athletic de Tetouan Moghreb Athletic de Tetouan
22:00
CA Youssoufia Berrechid CA Youssoufia Berrechid
22:00
Olympique Club De Safi Olympique Club De Safi
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
18:30
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
18:30
PK-35 Vantaa PK-35 Vantaa
Finlandiya - Suomen Kupası
19:30
Popinniemen Ponnistus Popinniemen Ponnistus
19:30
Poxyt/Tnt Poxyt/Tnt
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
Seinajoen JK Seinajoen JK
18:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
18:00
FC Inter Turku FC Inter Turku
18:00
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
18:30
Salpa Salpa
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
21:30
Buckley Town Buckley Town
21:30
Chirk AAA Chirk AAA
21:30
Denbigh Town Denbigh Town
21:30
Flint Town United FC Flint Town United FC
21:30
Gresford Athletic Gresford Athletic
21:30
Prestatyn Town Prestatyn Town
21:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
21:30
Airbus UK Broughton Airbus UK Broughton
21:45
Porthmadog Porthmadog
21:45
Holywell Town Holywell Town
Güney Afrika - Şampiyona
20:30
Maritzburg United Maritzburg United
20:30
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
19:00
FC Telavi FC Telavi
19:00
FC Iberia 1999 FC Iberia 1999
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Odisha FC Odisha FC
17:00
Kerala Blasters FC Kerala Blasters FC
Hırvatístan - Druga NL
19:00
Karlovac Karlovac
19:00
Jadran Porec Jadran Porec
Hırvatístan - Prva NL
18:00
NK Sesvete NK Sesvete
18:00
NK Jarun Zagreb NK Jarun Zagreb
18:00
NK Zrinski Osjecko NK Zrinski Osjecko
18:00
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
CD Olimpia Tegucigalpa CD Olimpia Tegucigalpa
03:00
FC Motagua Tegucigalpa FC Motagua Tegucigalpa
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
21:00
Brighton and Hove Albion WFC Brighton and Hove Albion WFC
21:00
Everton FC Everton FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
21:00
Nottingham Forest FC Nottingham Forest FC
21:00
Aston Villa FC Aston Villa FC
21:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
21:00
Leeds United Leeds United
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası
21:00
Chelsea FC Chelsea FC
21:00
Fulham FC Fulham FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
15:00
Coventry City Reserve Coventry City Reserve
15:00
Bournemouth Bournemouth
15:00
Sheffield United FC Sheffield United FC
15:00
Burnley FC Burnley FC
15:00
Barnsley FC Barnsley FC
15:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
15:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
16:00
Peterborough United Reserve Peterborough United Reserve
16:00
Hull City Hull City
16:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
16:00
Cardiff City Cardiff City
21:00
Colchester United Colchester United
21:00
Sheffield Wednesday Yedekler Sheffield Wednesday Yedekler
İran - Pro Ligi
16:00
FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji Mazandaran
16:00
Tractor Sport Club Tractor Sport Club
17:30
Esteghlal FC Esteghlal FC
17:30
Shams Azar Qazvin Shams Azar Qazvin
17:40
Foolad Khuzestan FC Foolad Khuzestan FC
17:40
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
21:45
Finn Harps Finn Harps
21:45
Bray Wanderers Bray Wanderers
21:45
Treaty United Treaty United
21:45
Cork City FC Cork City FC
21:45
Longford Town Longford Town
21:45
Kerry FC Kerry FC
21:45
Athlone Town Athlone Town
21:45
Wexford FC Wexford FC
21:45
University College Dublin University College Dublin
İrlanda - Premier Lig
21:45
Bohemians Dublin Bohemians Dublin
21:45
Drogheda United Drogheda United
21:45
Derry City Derry City
21:45
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
21:45
Galway United FC Galway United FC
21:45
Shelbourne FC Shelbourne FC
21:45
St. Patrick´s Athletic St. Patrick´s Athletic
21:45
Waterford FC Waterford FC
21:45
Sligo Rovers Sligo Rovers
21:45
Dundalk Dundalk
İsrail - Alef Ligi
13:40
Hapoel Ashdod FC Hapoel Ashdod FC
13:40
Hapoel Bikat Hayarden Hapoel Bikat Hayarden
13:40
Hapoel Herzelia FC Hapoel Herzelia FC
13:40
Shimshon Tel Aviv Shimshon Tel Aviv
13:40
Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim
13:40
FC Holon Yirmiyahu FC Holon Yirmiyahu
13:40
Hapoel Migdal Haemeq Hapoel Migdal Haemeq
13:40
Hapoel Bueine Hapoel Bueine
13:40
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
13:40
Maccabi Yavne Maccabi Yavne
13:40
Baqa Al-Gharbiyye Baqa Al-Gharbiyye
13:40
MS Tira MS Tira
13:40
Dimona Sport Club Dimona Sport Club
13:40
AS Nordia Jerusalem AS Nordia Jerusalem
13:40
MS Football Hapoel Kiryat Yam MS Football Hapoel Kiryat Yam
13:40
Maccabi Kiryat Ata-Bialik Maccabi Kiryat Ata-Bialik
13:40
Hapoel Kfar Shalem FC Hapoel Kfar Shalem FC
13:40
Ironi Modiin Ironi Modiin
13:40
SC Tzeirey Taibe SC Tzeirey Taibe
13:40
Tzeirey Um El Fahem Tzeirey Um El Fahem
13:40
Hapoel Kaukab Hapoel Kaukab
13:40
Hapoel Bnei Zalafa Hapoel Bnei Zalafa
13:40
Ironi Nesher Ironi Nesher
13:40
Hapoel Kafr Kanna Hapoel Kafr Kanna
13:40
Maccabi Nujeidat Ahmad Maccabi Nujeidat Ahmad
13:40
Maccabi Achi Nazareth FC Maccabi Achi Nazareth FC
13:40
Maccabi Shaaraim Maccabi Shaaraim
13:40
Maccabi Ironi Ashdod FC Maccabi Ironi Ashdod FC
13:40
FC Tzeirei Kfar Kanna FC Tzeirei Kfar Kanna
13:40
Hapoel Raanana FC Hapoel Raanana FC
İsrail - Ulusal Lig
16:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
16:00
Hapoel Umm AL Fahm Hapoel Umm AL Fahm
16:00
Ironi Tiberias Ironi Tiberias
16:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
16:00
Maccabi Kabilio Jaffa Maccabi Kabilio Jaffa
16:00
Maccabi Herzelia Maccabi Herzelia
16:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC
16:00
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
16:00
FC Kafr Qasim FC Kafr Qasim
16:00
Hapoel Afula FC Hapoel Afula FC
16:00
Hapoel Rishon Lezion FC Hapoel Rishon Lezion FC
16:00
Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Kfar Saba FC
16:00
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
16:00
Ihud Bnei Shefa-Amr Ihud Bnei Shefa-Amr
16:00
Hapoel Acre FC Hapoel Acre FC
16:00
Sektzia Ness Ziona FC Sektzia Ness Ziona FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Ariana FC Ariana FC
20:00
Angelholms FF Angelholms FF
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
20:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
20:00
Vasalund Essinge Vasalund Essinge
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
19:30
Lidkopings FK Lidkopings FK
19:30
IK Gauthiod IK Gauthiod
20:00
Motala AIF FK Motala AIF FK
20:00
BK Forward BK Forward
20:00
IFK Skovde FK IFK Skovde FK
20:00
Grebbestads IF Grebbestads IF
20:15
Herrestads AIF Herrestads AIF
20:15
IK Konghalla IK Konghalla
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
20:00
Enkopings SK Enkopings SK
20:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
19:30
Nosaby IF Nosaby IF
19:30
IF Lodde IF Lodde
20:00
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
20:00
Högaborgs BK Högaborgs BK
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Lindome GIF Lindome GIF
20:00
Landvetter IS Landvetter IS
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
IFK Norrkoping DFK IFK Norrkoping DFK
20:00
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
20:00
Umea IK Umea IK
20:00
Sunnana Sunnana
İsviçre - Challange Ligi
20:30
FC Schaffhausen FC Schaffhausen
20:30
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
20:30
AC Bellinzona AC Bellinzona
20:30
FC Baden FC Baden
21:15
FC Aarau FC Aarau
21:15
FC Thun FC Thun
21:15
FC Sion FC Sion
21:15
Stade Nyonnis Stade Nyonnis
İzlanda - Besta deild
22:15
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
22:15
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
Kamerun - Elite One
18:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
18:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
AS Fortuna AS Fortuna
18:00
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
18:00
Ums De Loum Ums De Loum
18:00
Avion Academy Avion Academy
18:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
18:00
Fovu De Baham Fovu De Baham
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
Kanada - Kanada Premier Lig
05:00
Vancouver Langley FC Vancouver Langley FC
2 : 0
HFX Wanderers FC HFX Wanderers FC
Kazakistan - Birinci Lig
12:00
Akzhaiyk Uralsk Akzhaiyk Uralsk
12:00
FK Kaspii Aktau FK Kaspii Aktau
12:00
Ulytau FC Ulytau FC
12:00
Jetisay FC Jetisay FC
14:00
Yassi Turkestan Yassi Turkestan
14:00
Taraz Taraz
14:00
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
14:00
SD Family FC SD Family FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
19:00
Nea Salamina Famagusta Nea Salamina Famagusta
19:00
Othellos Athienou Othellos Athienou
19:00
Ethnikos Achnas FC Ethnikos Achnas FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
CD La Equidad CD La Equidad
0 : 0
Fortaleza FC Fortaleza FC
02:10
Boyaca Patriotas FC Boyaca Patriotas FC
2 : 3
Independiente Medellin Independiente Medellin
04:20
America de Cali America de Cali
0 : 0
AD Pasto AD Pasto
Kongo - Premier Lig
17:00
AS Vegas AS Vegas
17:00
AS Juk AS Juk
20:00
Inter Club Brazzaville Inter Club Brazzaville
20:00
Cara Brazzaville Cara Brazzaville
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
Daejeon Korail FC Daejeon Korail FC
09:00
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
Kosova - Birinci Lig
16:00
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
16:00
KF Ferizaj KF Ferizaj
16:00
KF Ulpiana KF Ulpiana
16:00
KF Prishtina E Re KF Prishtina E Re
16:00
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
16:00
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
Herediano Herediano
1 : 1
Cartagines Cartagines
Kuzey İrlanda - Premier Lig
21:45
Linfield FC Linfield FC
21:45
Larne FC Larne FC
Letonya - 1st Ligas
19:00
FK Tukums 2000/Tss II FK Tukums 2000/Tss II
19:00
AFA Olaine AFA Olaine
Litvanya - 1 Lyga
19:00
FK Riteriai FK Riteriai
19:00
FK Banga B FK Banga B
Litvanya - LFF Kupası
19:00
Venta Kursenu Venta Kursenu
19:00
Baltijos Futbolo Akademija Baltijos Futbolo Akademija
20:15
FK Granitas Vilnius FK Granitas Vilnius
20:15
BE1 NFA BE1 NFA
21:00
FK Sviedinys FK Sviedinys
21:00
FK Nemunas Prienai FK Nemunas Prienai
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:00
Puskas Akademia Felcsut Puskas Akademia Felcsut
17:00
Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
Mali - Ligue 1
19:30
Ats de Koro Ats de Koro
19:30
AS Black Star AS Black Star
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
06:00
CF Monterrey CF Monterrey
1 : 0
Deportivo Toluca FC Deportivo Toluca FC
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
Deportivo Dongu FC Deportivo Dongu FC
21:00
Club Deportivo de Futbol Zitacuaro Club Deportivo de Futbol Zitacuaro
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Atletico San Luis U23 Atletico San Luis U23
18:00
Deportivo Toluca U23 Deportivo Toluca U23
19:00
Mazatlan FC U23 Mazatlan FC U23
19:00
FC Juarez U23 FC Juarez U23
Mısır - Premier Lig
17:00
Baladiyyat Al Mehalla Baladiyyat Al Mehalla
17:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
20:00
Al-Masry Al-Masry
20:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
20:00
Zamalek SC Zamalek SC
20:00
Pyramids FC Pyramids FC
Moldova - Divizia A
16:00
FC Iskra Ribnita FC Iskra Ribnita
16:00
Real Succes Real Succes
16:00
FC Sheriff Tiraspol 2 FC Sheriff Tiraspol 2
16:00
FC Flacara Falesti FC Flacara Falesti
16:00
Fcm Ungheni Fcm Ungheni
16:00
FC Speranis Nisporeni FC Speranis Nisporeni
Nijerya - Premier League
18:00
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Shooting Stars Shooting Stars
Nikaragua - Premier Lig
02:00
CD Walter Ferretti CD Walter Ferretti
1 : 1
Real Esteli FC Real Esteli FC
05:00
Managua FC Managua FC
1 : 3
Unan Managua Unan Managua
Norveç - 2. Lig Grup 2
19:00
Skeid Skeid
19:00
Kjelsas Kjelsas
Norveç - 3. Küme Grup 4
19:00
Trygg/Lade Trygg/Lade
19:00
Mosjoen IL Mosjoen IL
Norveç - Toppserien,Bayanlar
19:00
Lyn Lyn
19:00
LSK Kvinner LSK Kvinner
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
Al-Shabab Oman Al-Shabab Oman
16:45
Dhofar SCSC Dhofar SCSC
Peru - Liga 1
04:00
Alianza Lima Alianza Lima
3 : 0
Sport Boys Sport Boys
23:00
Union Comercio Union Comercio
23:00
Universitario de Deportes Universitario de Deportes
Peru - Liga Femenina
18:30
Carlos A Mannucci Carlos A Mannucci
18:30
Club Alianza Lima Club Alianza Lima
18:30
Carlos A Mannucci Carlos A Mannucci
18:30
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
23:00
Defensores Del Ilucan Defensores Del Ilucan
23:00
Ayacucho FC Ayacucho FC
Polonya - Ekstraklasa
19:00
Korona Kielce Korona Kielce
19:00
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
21:30
RKS Rakow Czestochowa RKS Rakow Czestochowa
21:30
KS Gornik Zabrze KS Gornik Zabrze
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
12:00
Gornik Leczna Gornik Leczna
12:00
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
Polonya - I Liga
20:00
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
20:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
21:30
Polonia Bytom Polonia Bytom
21:30
KKS Kalisz KKS Kalisz
Polonya - I Ligi
19:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biala Podbeskidzie Bielsko Biala
19:00
Polonia Varşova Polonia Varşova
19:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
21:30
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
21:30
Wisla Krakow Wisla Krakow
Polonya - III Liga, Grup 4
18:00
KKS Karpaty Krosno KKS Karpaty Krosno
18:00
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
Romanya - Liga 3
17:00
ACS FC Bacau ACS FC Bacau
17:00
Csm Bucovina Radauti Csm Bucovina Radauti
17:00
ACS Kids Tampa Brasov ACS Kids Tampa Brasov
17:00
FC Muscelul Campulung FC Muscelul Campulung
17:00
CS Viitorul Daesti CS Viitorul Daesti
17:00
CSM Cetatea Turnu Magurele CSM Cetatea Turnu Magurele
17:00
CS Vedita Colonesti MS CS Vedita Colonesti MS
17:00
Scm Ramnicu Valcea Scm Ramnicu Valcea
17:00
CSM Deva CSM Deva
17:00
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
17:00
CS Phoenix Buzias CS Phoenix Buzias
17:00
FC Bihor Oradea FC Bihor Oradea
17:00
Csm Sighetu Marmatiei Csm Sighetu Marmatiei
17:00
Scm Zalau Scm Zalau
17:00
Csm Ramnicu Sarat Csm Ramnicu Sarat
17:00
Vointa Limpezis Vointa Limpezis
17:00
AFC Odorheiu Secuiesc AFC Odorheiu Secuiesc
17:00
AFCS Viitorul Curita AFCS Viitorul Curita
17:00
CS Sporting Rosiori 2008 CS Sporting Rosiori 2008
17:00
Unirea Bascov Unirea Bascov
17:00
CS Universitatea Craiova II CS Universitatea Craiova II
17:00
CSM Jiul Petrosani CSM Jiul Petrosani
17:00
CS Gilortul Targu Carbunesti CS Gilortul Targu Carbunesti
17:00
AFC Vointa Lupac AFC Vointa Lupac
17:00
Acb Ineu Acb Ineu
17:00
CS Socodor CS Socodor
17:00
Acad Viitorul Cluj Acad Viitorul Cluj
17:00
ACS Industria Galda ACS Industria Galda
17:00
ACS Mse Targu Mures ACS Mse Targu Mures
17:00
CS Metalurgistul Cugir CS Metalurgistul Cugir
17:00
CS Lotus Baile Felix CS Lotus Baile Felix
17:00
FC Olimpia Satu Mare FC Olimpia Satu Mare
Romanya - Superliga
17:30
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
17:30
FC Botosani FC Botosani
20:30
FC Farul Constanta FC Farul Constanta
20:30
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
19:00
Gasogi United Gasogi United
19:00
Sunrise Sunrise
Slovakya - 2. Liga
19:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
19:00
Slovan Bratislava B Slovan Bratislava B
Slovakya - Superliga
18:30
AS Trencin AS Trencin
18:30
FK Kosice FK Kosice
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
MSK Zilina MSK Zilina
12:00
ZP Sport Podbrezova ZP Sport Podbrezova
Slovenya - 2nd Liga
18:00
NK Tolmin NK Tolmin
18:00
Nd Dravinja Nd Dravinja
18:00
ND Beltinci ND Beltinci
18:00
Krka Krka
20:00
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
20:00
NK Rudar Velenje NK Rudar Velenje
Suriye - Premier Lig
16:00
Jableh SC Jableh SC
16:00
Al Futuwa Al Futuwa
16:00
Teshreen SC Teshreen SC
16:00
Al-Karamah SC Al-Karamah SC
16:00
Al-Wathba SC Al-Wathba SC
16:00
Hutteen SC Hutteen SC
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Azam FC Azam FC
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Namungo FC Namungo FC
16:00
Simba SC Simba SC
16:00
Singida Fountain Gate FC Singida Fountain Gate FC
16:00
Mashujaa FC Mashujaa FC
16:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons
16:00
Kagera Sugar Kagera Sugar
18:00
Young Africans SC Young Africans SC
18:00
Coastal Union FC Coastal Union FC
Tayland - Thai League 1
15:00
Port FC Port FC
15:00
Chiangrai United Chiangrai United
Tayland - Thai Lig 2
15:00
Suphan Buri FC Suphan Buri FC
15:00
Customs Ladkrabang United FC Customs Ladkrabang United FC
Tunus - Tunus Kupası
16:30
AS El Hamma AS El Hamma
16:30
EGS Gafsa EGS Gafsa
16:30
AS Mhamdia AS Mhamdia
16:30
CA Bizertin CA Bizertin
19:30
Club Sportif Sfaxien Club Sportif Sfaxien
19:30
AS Marsa AS Marsa
Uganda - Premier Lig
16:00
Kitara FC Kitara FC
16:00
Vipers SC Vipers SC
Ukrayna - Persha Ligi
12:00
FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk
12:00
SC Poltava SC Poltava
13:00
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv
13:00
FC Ingulets Petrove FC Ingulets Petrove
Ukrayna - U19
11:00
FC Chernomorets Odessa FC Chernomorets Odessa
11:00
FC Kryvbas Kriviy Rih FC Kryvbas Kriviy Rih
11:00
FC Oleksandria FC Oleksandria
11:00
Lnz Cherkasy U19 Lnz Cherkasy U19
12:00
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
12:00
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Kolombiya Kolombiya
3 : 0
Bolivya Bolivya
02:30
Venezuela Venezuela
1 : 2
Brezilya Brezilya
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
Çin Çin
16:00
Kore Cumhuriyeti Kore Cumhuriyeti
18:30
BAE BAE
18:30
Japonya Japonya
18:30
Tayland Tayland
18:30
Suudi Arabistan Suudi Arabistan
21:00
Tacikistan Tacikistan
21:00
Irak Irak
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
15:00
Olympiacos FC Olympiacos FC
15:00
FC Nantes FC Nantes
19:00
FC Porto FC Porto
19:00
AC Milan AC Milan
Uruguay - Premier Lig
19:30
Racing Club Montevideo Racing Club Montevideo
19:30
CA Cerro CA Cerro
21:30
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
21:30
Defensor Sporting Defensor Sporting
Venezuela - Premier Lig
01:00
Estudiantes de Merida Estudiantes de Merida
2 : 1
Rayo Zuliano Rayo Zuliano
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00
Birkenhead United AFC Birkenhead United AFC
10:00
East Coast Bays East Coast Bays

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 32 53 87
2 Fenerbahçe 32 57 85
3 Trabzonspor 32 12 52
4 Beşiktaş 32 4 48
5 Çaykur Rizespor 32 -4 48
6 Rams Başakşehir 32 4 46
7 Kasımpaşa 32 -2 46
8 EMS Yapı Sivasspor 32 -5 44
Detaylı Puan Durumu

Sancaktepe escort Zeytinburnu escort Antalya escort Ankara escort Avrupa yakası escort Denizli escort Kocaeli escort Merter escort Nişantaşo escort Levent escort Çapa escort Etiler escort Mecidiyeköy escort Taksim escort Beşiktaş escort Bakırköy escort Bahçeşehir escort Esenyurt escort Avcılar escort Avrupa yakası escort bayan Beykoz escort Üsküdar escort Göztepe escort Erenköy escort Suadiye escort Kurtköy escort Tuzla escort Bostancı escort Ümraniye escort Pendik escort Kadıköy escort Kartal escort Ataşehir escort Anadolu yakası escort Bodrum escort Konya escort Muğla escort Malatya escort Gaziantep escort Eskişehir escort Ankara escort İstanbul escort Kayseri escort Adana escort Şirinevler escort Halkalı escort Marmaris escort Fethiye escort Sarıyer escort Maltepe escort Fatih escort Çekmeköy escort Beylikdüzü escort Başakşehir escort Ataköy escort Alanya escort Samsun escort Muğla escort İzmir escort Diyarbakır escort Bursa escort Antalya escort İstanbul escort Göztepe escort Gaziantep escort Adana escort Adana escort Anadolu yakası escort Ankara escort İstanbul escort Ataşehir escort Avcılar escort Avrupa yakası escort Bağcılar escort Bahçeşehir escort Bahçeşehir escort Beşiktaş escort Beykoz escort Bodrum escort Bostancı escort Bursa escort Eskişehir escort Gaziosmanpaşa escort Kadıköy escort Kartal escort Kocaeli escort Konya escort Konya escort Konya escort bayan Malatya escort Pendik escort Şirinevler escort Taksim escort Ümraniye escort Adana escort Antalya escort Bursa escort İzmir escort Bodrum escort Eskişehir escort Konya escort İzmir escort Beylikdüzü escort Kayseri escort İzmir escort Pendik escort Eskişehir escort İstanbul escort escort Fatih escort Antalya escort escort bayan Samsun escort İstanbul escort Bursa escort Antalya escort bayan Antalya bayan escort Antalya escortlar Adana escort Bursa escort İzmir escort Diyarbakır escort Maltepe escort Çekmeköy escort Beylikdüzü escort Şirinevler escort Ataköy escort Halkalı escort İstanbul escort Şişli escort Kayseri escort Antalya escort Mersin escort Mersin escort Mersin escort Şişli escort Mersin escort Kayseri escort